Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

Moduł 1: Aspekt Małego Artysty

Kurs podstawowy: Aspekt Małego Artysty składa się z następujących elementów:

  • Wykładu video do obejrzenia
  • Skryptu wykładu do przeczytania
  • Codzienne ćwiczenia
  • Codzienne medytacje
  • Codzienne afirmacje
  • Zadania do wykonania i wdrożenia wiedzy w praktykę
  • Malowanie/rysowanie intuicyjne obrazu ( odbywa się za pośrednictwem wideokonferencji ZOOM, gdzie widzimy i słyszymy się nawzajem).

Pragnę przybliżyć Tobie bliżej  ten aspekt abyś zobaczył , poczuł i wiedział, iż każdy z Nas ma w sobie część artysty. Małego Artysty, który przypomni Tobie, że jesteś Artystą i potrafisz malować, gdyż całą wiedzę i mądrość masz w sobie. Dzięki ćwiczeniom, medytacją i afirmacją wprowadzającym to "zadanie" będzie ułatwione. Aspekt Małego Artysty pobudza Ciebie do tworzenia. Teraz Ty  pokażesz  tutaj siebie  swoje dary, talenty.  Mały Artysta, który jest w każdym, przygotowuje nas do czegoś większego, odkrywania siebie, jeszcze bardziej dochodzimy do środka, swojego wnętrza.

Sesja malowanie/rysowanie intuicyjne obrazu odbywa się za pośrednictwem wideokonferencji Zoom gdzie widzimy i słyszymy się nawzajem. Podczas naszego spotkania przechodzimy przez pierwszy aspekt Małego Artysty. Nasze spotkanie online trwa 1,5- 2 h. Wcześniej ustalamy dogodny dla Ciebie czas i termin. Podczas każdego naszego cotygodniowego spotkania przechodzimy przez jeden konkretny aspekt. Jak sama nazwa wskazuje, jesteś na początku drogi do poznania siebie. Tutaj nastąpi przypomnienie, że każdy z nas jest artystą i potrafi malować.  Tutaj namalujesz swój obraz zgodnie z pierwszym aspektem. 

 

KURS SERCA POMAGA UŁOŻYĆ SOBIE  WSPANIAŁE ŻYCIE WEDŁUG PRAWDY I MĄDROŚCI WŁASNEGO SERCA.

POUKŁADAJ SOBIE WSZYSTKO TAK, JAKBYŚ CHCIAŁ.