Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

Moduł 4 Aspekt Mistrzowski

 

MODUŁ 4:  ASPEKT MISTRZOWSKI SKŁADA SIĘ Z NASTĘPUJĄCYCH ELEMENTÓW:

  • Wykładu video do obejrzenia
  • Skryptu wykładu do przeczytania
  • Codzienne ćwiczenia
  • Codzienne medytacje
  • Codzienne afirmacje
  • Zadania do wykonania i wdrożenia wiedzy w praktykę
  • Malowanie/rysowanie intuicyjne obrazu ( odbywa się za pośrednictwem wideokonferencji ZOOM, gdzie widzimy i słyszymy się nawzajem).
Pragnę przybliżyć Tobie bliżej  ten aspekt:
 
Aspekt  Mistrzowski to połączenie aspektów Ziemskich i Niebiańskich na jednym obrazie. Dla pełniejszego zrozumienia w Aspekcie Ziemskim malujesz na obrazie najbardziej frasobliwe stany umysłu , emocje, przekonania i wzorce. W aspekcie Niebiańskim wymalowujesz, uwzględniasz na obrazie swoje dary i talenty, które otrzymałeś. 
Zatem Aspekt Mistrzowski to połączenie tych dwóch ważnych aspektów, do których warto dotrzeć poznając „głębiej” siebie. To bardziej zaawansowana „praca” nad sobą.Sesja odbywa się za pośrednictwem wideokonferencji, gdzie widzimy i słyszymy się nawzajem. Podczas naszego spotkania przechodzimy przez jeden konkretny aspekt. Na każde nasze spotkanie ustalamy czas i termin dogodny dla Ciebie, kiedy malujemy razem, każdy w swojej własnej przestrzeni. Indywidualna przemiana w Aspekcie Mistrzowskim online pozwala Tobie poczuć Niebo i Ziemię w jednym aspekcie siebie. 
 
Sesja malowanie/rysowanie intuicyjne obrazu odbywa się za pośrednictwem wideokonferencji Zoom gdzie widzimy i słyszymy się nawzajem. Podczas naszego spotkania przechodzimy przez aspekt mistrzowski. Nasze spotkanie online trwa 1,5- 2 h. Wcześniej ustalamy dogodny dla Ciebie czas i termin. Podczas każdego naszego cotygodniowego spotkania przechodzimy przez jeden konkretny aspekt. Jak sama nazwa wskazuje, jesteś na początku drogi do poznania siebie. Tutaj nastąpi przypomnienie, że każdy z nas jest artystą i potrafi malować.  Tutaj namalujesz swój obraz zgodnie z aspektem mistrzowskim.  
 
 

KURS SERCA POMAGA UŁOŻYĆ SOBIE  WSPANIAŁE ŻYCIE WEDŁUG PRAWDY I MĄDROŚCI WŁASNEGO SERCA.

POUKŁADAJ SOBIE WSZYSTKO TAK, JAKBYŚ CHCIAŁ.