Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

Moduł 2 Aspekt Plastyczny

MODUŁ 2.:  ASPEKT PLASTYCZNYSKŁADA SIĘ Z NASTĘPUJĄCYCH ELEMENTÓW:

  • Wykładu video do obejrzenia
  • Skryptu wykładu do przeczytania
  • Codzienne ćwiczenia
  • Codzienne medytacje
  • Codzienne afirmacje
  • Zadania do wykonania i wdrożenia wiedzy w praktykę
  • Malowanie/rysowanie intuicyjne obrazu ( odbywa się za pośrednictwem wideokonferencji ZOOM, gdzie widzimy i słyszymy się nawzajem).

Pragnę przybliżyć Tobie ten Aspekt Plastyczny:

To Indywidualność: Koncentracja na dwóch Twoich aspektach, tych najbardziej potrzebujących zmiany. Przenoszenie w formie obrazu do fizyczności, tego wszystkiego co sobie przypomnieliśmy, zobaczyliśmy, dzięki medytacji wprowadzającej do aspektu plastycznego.
Indywidualna przemiana w Aspekcie Plastycznym online pozwala Tobie dostrzec najbardziej frasobliwe, potrzebujące zmiany, “elementy” Ciebie. Wymalowując to wszystko na obrazie, analizując z poziomu Serca i w dalszym etapie przemalowując obraz, Ty sam powodujesz, że przemiana Ciebie się dokonała, a dalszy rozwój duszy, dzięki kolejnym aspektom Kursu Serca jest już wspaniałym wyzwaniem. Krocz śmiało na przód.
 

Sesja malowanie/rysowanie intuicyjne obrazu odbywa się za pośrednictwem wideokonferencji Zoom gdzie widzimy i słyszymy się nawzajem. Podczas naszego spotkania przechodzimy przez drugi aspekt Plastyczny. Nasze spotkanie online trwa 1,5- 2 h. Wcześniej ustalamy dogodny dla Ciebie czas i termin. Podczas każdego naszego cotygodniowego spotkania przechodzimy przez jeden konkretny aspekt. Tutaj pracujesz nad swoją indywidualnością. 

 

KURS SERCA POMAGA UŁOŻYĆ SOBIE  WSPANIAŁE ŻYCIE WEDŁUG PRAWDY I MĄDROŚCI WŁASNEGO SERCA.

POUKŁADAJ SOBIE WSZYSTKO TAK, JAKBYŚ CHCIAŁ.