Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

Kurs Online 7 dniowy : „Kobiecość w Tobie

 

Z

apraszam: Kurs Online 7 dniowy : „Kobiecość w Tobie”.


Kurs zawiera w sobie: Odkrywanie swojej kobiecości poprzez codzienne ćwiczenia, medytacje i afirmację oraz malowanie intuicyjne obrazu swojej kobiecości.
Link do kursu:
www.kursserca.pl/…/pakiety-dla-ciebie-jak-potega-serca-osia…


Pakiet 7 dniowy zawiera w sobie:

Następna edycja KURS SERCA KOBIECOŚĆ W Tobie rozpoczyna się 1 czerwca 2019r. I trwa 7 dni lub 14 dni lub 30 dni. Ty decydujesz jak długo chcesz pracować z swoją kobiecością.
Kurs zawiera w sobie moduły odkrywania swojej kobiecości, które składają się z kilku elementów:
Wykładu video do obejrzenia
Skryptu wykładu do przeczytania
Codzienne ćwiczenia
Codzienne medytacje
Codzienne afirmację
Zadania do wykonania i wdrożenia wiedzy w praktykę
Malowanie/rysowanie intuicyjne obrazu swojej kobiecości

  • Jedno spotkanie na żywo 1,5-2h podczas , którego malujesz obraz swojej kobiecości
  • 6 lekcji PDF na każdy dzień


Dzień 1. Jesteś w ciele fizycznym kobiety będąc teraz w tym czasie na Ziemi.

Dzień 2. Uwolnienie od obwiniania się, że jest się kobietą.

Dzień 3. Czym dla Ciebie jest Twoja kobiecość. Cofniecie się do czasu gdy pierwszy raz pojawiłaś się, zaistniałaś jako kobieta.

Dzień 4. Dzień „uzdrowienia” swoich poprzednich kobiecości, które niegdyś pojawiły się w Twoich życiach.

Dzień 5. Intuicja kobieca.

Dzień 6. Pożądanie kobiece, fantazje kobiece.

Dzień 7. Malowanie obrazu.

  • 6 afirmacji w temacie poruszanych w danym dniu
  • 6 medytacji na każdy dzień w formacie pdf
  • Dostęp do grupy FB Kurs Serca
  • Konsultacja online po zakończeniu kursu, podsumowanie.


Cena: 150 zł brutto
 Kurs rozpoczyna się 1 czerwca 2019r.

 

Warsztat dotyczący kobiecości " Kobiecość w kobiecie" kieruję do kobiet, które pragną dotrzeć do swojej wewnętrznej kobiecości z zupełnie innego poziomu niż dotychczas. Tutaj poznanie kobiecości jest na zupełnie innym poziomie. To połączenie fizyczności, energii kobiecej, jej poświaty zewnętrznej, wewnętrznej, siły i energii twórczej. Poznanie następuje w ciągu 7 dni.

Ty sama decydujesz w jak długo chcesz pracować ze swoją kobiecością i jest to po to by mieć to o czym każda kobieta marzy. Niezależność, piękno w sobie te zewnętrzne i wewnętrzne, siłę, spełnienie zawodowe, osobiste, w partnerstwie, związku i rodzinie. Wiedz, że kobiecość ta prawdziwa wewnątrz Ciebie jest niezwykle silna i piękna. Ona tak na prawdę daje Tobie wszystko co jest zgodne z najwyższym dobrem i z Tobą. Kobiety boja się zmian, ale pokazanie swojej pięknej prawdziwej kobiecości, stworzenie jako kobiety jest konieczne aby w pełni korzystać z swoich darów, talentów i obfitości tej Ziemi. Poprowadzę Cię w tym " procesie" a zwieńczeniem tego będzie namalowanie  obrazu.  Pokazujący Ciebie jako kobietę prawdziwą pełną miłości. Otrzymasz każdego dnia ode mnie szereg medytacji, ćwiczeń do wykonania i afirmacji wzmacniających więc nie będzie lekko. Pracy jest sporo przed Tobą ale nagroda i efekt końcowy bardzo zadowalający gdyż zobaczysz swoją prawdziwą kobiecość z zupełnie nieznanej Tobie strony łączącej sferę fizyczną, duchową i ziemską. Zapraszam na odkrywanie swojej kobiecości poprzez malowanie intuicyjne z kursem serca.

Jak potęgą serca osiągnąć więcej kobiecości?

Warsztat ten jest skierowany do kobiet aby potęgą swojego serca osiągnęły więcej swojej kobiecości w sobie.
Dla Nas kobiet ważna jest Nasza kobiecość, to ona podnosi skrzydła do lotu, daje obfitość, miłość, partnerstwo, związek i wiele więcej. Zapraszam Ciebie na ten warsztat serdecznie abyś pobudziła w sobie swoją kobiecość, aby Twoja wewnętrzna kobieca energia została wydobyta i pokazana, uwidoczniona na światło dzienne. Im bardziej dotrzesz, zobaczysz i wyobrazisz sobie swoją wewnętrzną kobiecość podczas przygotowanych dla Ciebie  dedykowanych bezpośrednio do Twojej kobiecości medytacji, ćwiczeń i  podczas malowania tym bardziej wzmocnisz siebie swoją kobiecość co powoduje pełen Twój rozkwit i rozwój. 
Wydobycie kobiecości nie wiąże się z oczyszczaniem i niczym innym. Tutaj wychodzi kobiecość w kobiecie bez jakiegokolwiek oczyszczania. 

"Kobiecość w kobiecie" online to połączenie odkrywania swojej kobiecości  z malowaniem intuicyjnym z serca.

Warsztat kobiecości to nie udowadnianie sobie, że jest się kobietą. To coś więcej. To pokazanie sobie swoich kobiecych wartości, tych prawdziwych, nie udawanych, sztucznych, które są często skrywane, schowane. Gdy odkryjesz swoją siłę kobiety i ją wzmocnisz , da Ci to wszystko to co energia kobieca posiada, począwszy od fizyczności, zgrabną figurę, poprzez dobrego partnera, łatwość w biznesie i podejmowaniu decyzji po ciągły rozwój.

 

Tutaj w ciągu 7dni pracujesz nad swoją kobiecością. Otrzymasz ode mnie specjalnie przygotowane dla Ciebie pomocne słowa, ćwiczenia i medytacje płynące wprost do Twojego serca, które pobudzą Twoją kobiecość w Tobie, w wewnątrz Ciebie. Przesyłam je mailem codziennie rano do Ciebie a Ty w ciągu całego dnia "pracujesz" z tym materiałem, który otrzymałaś. Zwieńczeniem będzie namalowanie jednego swojego obrazu dotyczącego Twojej kobiecości poprzez wideokonferencję Zoom. Umówię się z Tobą na konkretne spotkanie: dokładny dzień i godzinę, podczas, którego wymalujesz swoją kobiecość w Twojej wewnętrznej kobiecie.

dnia trwania szkolenia malujesz pod moim czujnym okiem to nad czym pracowałaś przez te wszystkie dni czyli bycie prawdziwą swoją kobietą w kobiecie.

Zapraszam Cię serdecznie

Ewelina Malinowska